Internetový obchod predávajúci kuchynské roboty Kitchen Aid, vákuové baličky Magic Vac, strojčeky na výrobu cestovín Imperia a ďalšie produkty do domácnosti

Všetci milujú domáce cestoviny

Cestoviny boli vždy jedným z najobľúbenejších jedál v Taliansku a v súčasnosti je tomu tak po celom svete. So strojom na cestoviny Imperia si môžete vychutnať veľa potešenia z čerstvých domácich cestovín. Stroj Imperia je vyrobený v Taliansku s využitím odborných a rokmi preverených znalostí, o tom ako pripravovať pre vás a vašu rodinu vynikajúce a čerstvé domáce cestoviny. Stroj sa jednoducho ovláda a práca s ním je veľmi príjemná. Okrem zadováženia si stroja na cestoviny Imperia je pri výrobe lahodných cestovím veľmi dôležitá vaša hravosť a fantázia. Cestoviny sú veľmi univerzálne potraviny, ktoré môžu uspokojovať aj tie najrozličnejšie chuťové požiadavky.

Chutné cestoviny môžu byť varené alebo zapekané v rúre. Krátke alebo dlhé, hladké alebo  zvlnené, zdobené tradične alebo sofistikovane, s vašou obľubenou omáčkou alebo bez nej. S vášim novým cestovinovým strojom Imperia budete zažívať chutné  dobrodružstvá s výrobou skvelých domácich cestovín.